Selin'in hayatı Mesut'un ellerinde! - Arka Sokaklar 469. Bölüm

Yükleniyor...

SOHBET GİRİŞİ

seviyeli sohbet
seviyeli sohbet

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

 

Es-Fm indir

Es-Fm Dinle

Ekleme Tarihi by KaLpSizZz
38 İzlenme
Arka Sokaklar 469. Bölümde Can'ı kurtarmak için gizli operasyonla Suriye'ye giden Selin'in, hayatı tehlikede!

Rıza Baba, Mesut'u kurtardıktan sonra Selin'i bulmak için harekete geçerler. Selin, elindeki vericiyi Can'ın üstüne koymayı başarınca Rıza Babalar onun yerini tespit ederler. Mesut, aldığı koordinatlarla Selin'i kurtarmak için harekete geçer. Selin, Can'ın annesi tarafından vurulduğu için örgüte ait evden çıkmayı başaramaz. Başındaki örgüt elemanları ile savaşmaya gücü yoktur. Mesut evin oraya geldiğinde örgüt elemanları ile çatışır. İlk barikatı geçtikten sonra eve yönelir. Evde ise, örgütün adamları Selin'i öldürecekken Mesut içeri girer ve onu kurtarır. Döndükleri yolda başlarına kötü olaylar gelse de sonunda Rıza Baba ve Hüsnü'nün olduğu karargaha gelmeyi başarırlar. Fakat Selin çok kan kaybetmiştir.

Arka Sokaklar 469. Bölüm Özeti

Mesut, esir tutulduğu kampta işkenceye maruz kalıyor!

Selin bir odada tutulmaktadır. Rıza’ların, Mesut’la irtibatları kesilmiştir. Mesut, esir tutulduğu kampta işkenceye maruz kalır. Rıza daha fazla dayanamaz ve Mesutu kurtarmak için Salim Paşahan’dan yardım alarak sınır bölgesine gider. Mesut örgüt elemanları tarafından tutulmaktadır.

Asiye’nin ameliyatı başarılı geçer ve Metin, karısı taburcu olduktan sonra işleri kontrol etmeye restorana gider. Restoran çıkışında Asiye’yi yaralayan Tolga’yla karşılaşır ve takibe başlar.

Arka Sokaklar heyecan dolu yeni bölümüyle cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapımcı : Erler Film / Türker İnanoğlu

Yönetmen : Orhan Oğuz

Genel Koordinatör : Yılmaz Ekmekçi

Senaryo Danışmanı : Ahmet Yurdakul

Senaryo : Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul

Müzik : Murat Evgin

Oyuncular : Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Özlem Çınar (Aylin), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), İpek Yaylacıoğlu Usta (Pınar), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Merve Oflaz (Bahar), Can Başak (Arif Müdür), Boğaç Aksoy (Volkan), Başak Atıcı (Hande), Kerimhan Duman (Tunç), Manolya Aşık (Şule), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Tunç Oğuz (Arda), Beste Seyhan Şamcı (Eda), Melisa Şalgam (Asiye), Efe Günay (Haydarberk), Kaan Uslu (Efe), Ada Baykan (Zeyno Bebek)
Kategori
ARKA SOKAKLAR

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.