Mesut'un öpücüğü, Selin'i geri döndürebilecek mi? Arka Sokaklar 488. Bölüm

Yükleniyor...

SOHBET GİRİŞİ

seviyeli sohbet
seviyeli sohbet

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

 

Es-Fm indir

Es-Fm Dinle

Ekleme Tarihi by KaLpSizZz
80 İzlenme
Arka Sokaklar 488. Bölümde Selin'in tayin olması netleşince devreye Mesut giriyor!

Selin, eski müdürünün aceleci davranması ve kendisine danışmadan hareket etmesi yüzünden ekip arkadaşları ile ters düşüyor. Tayin olayının kendi dışında oldu bittiye getirilmesini arkadaşlarına anlatamaması dışlanmasına neden oluyor. Mesut bile kendisine karşı soğuk davranıyor. Ekip, Arif Müdür sayesinde işin gerçeğini öğreniyor. Rıza Baba bile yaptığı hatayı anlıyor; fakat, iş işten çoktan geçiyor. Selin, kimsenin telefonlarına yanıt vermiyor. Mesut, bu olayı hortlatan emniyet müdürü ile konuşmak isterken araya giren müdürün yardımcısına kafa atıyor. Bu olayın sonu Mesut'un nezarete girmesine neden oluyor. Emniyet müdürü, Selin ile son kez buluşuyor ve Mesut'un sicilinin yanması istemiyorsa tayini kabul etmesini istiyor. Mesut suçlamaların geri çekilmesinden sonra müdür yardımcısı ile son kez konuşmak için buluşuyor; fakat, kötü bir komplonun içine düşüyor. Bu komplo Selin'in, Mesut'a olan bakışını değiştiriyor. Selin, kendisinin gitmesine engel olmaya çalışan Mesut'un sevdiğini gösteren öpücüğüne aldırmadan oradan uzaklaşıyor...

YOUTUBE SAYFASI İÇİN TIKLA: http://bit.ly/2sro8D9
GENEL HİKAYE
Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir ; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha ‘yaşanır’ bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz…
İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan ‘sivil’ bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve ‘babalığıyla’ yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.
Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar.
Yapımcı : Erler Film / Türker İnanoğlu
Yönetmen: Orhan Oğuz
Genel Koordinatör: Yılmaz Ekmekçi
Senaryo Danışmanı: Ahmet Yurdakul
Senaryo: Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul
Oyuncular: Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Özlem Çınar (Aylin), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), İpek Yaylacıoğlu Usta (Pınar), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Merve Oflaz (Bahar), Can Başak (Arif Müdür), Boğaç Aksoy (Volkan), Başak Atıcı (Hande), Kerimhan Duman (Tunç), Manolya Aşık (Şule), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Tunç Oğuz (Arda), Beste Seyhan Şamcı (Eda), Melisa Şalgam (Asiye), Efe Günay (Haydarberk), Kaan Uslu (Efe), Ada Baykan (Zeyno Bebek)
Kategori
ARKA SOKAKLAR

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.